У Кропивницькому розпочнуть роботу над створенням велодоріжок на магістральній вулиці

У Кропивницькому робоча група працюватиме над створенням велодоріжки на вулиці Соборній, а також ініціюватимуть розробку стратегії розвитку велоінфраструктури міста.
Про це повідомив Начальник управління економіки міськради Кропивницького Андрій Паливода під час прес-конференції за підсумками Всеукраїнської академії розвитку міст.
За його словами, опрацьовуючи кейс із покращенням руху на перехресті вулиці Соборної і Вокзальної, експерти зазначили, що при існуючій ширині дороги з легкістю можна розташувати велодоріжку за рахунок звуження проїжджої частини.
До того ж, за рахунок звуження проїжджої частини має знизитись швидкість автотранспорту.
Над конкретними пропозиціями учасників працюватиме робоча група створена при міськраді до складу якої, за словами посадовця, запросять і представників громадськості, вело руху та мало мобільних груп населення.
Також Паливода відзначив, що особисто як велолюбитель, ініціюватиме створення стратегії із розвитку велоінфраструктури міста.
Нагадаємо, також експерти зібрали низку ідей як зробити безпечнішим перехрестя біля старого автовокзалу.




