Міський голова Кропивницького підписав меморандум про співпрацю з південнокорейським містом (ФОТО)

16:05, 01 Листопада, 2018

Сьогодні, 1 листопада, міський голова Кропивницького та уряд південнокорейського міста Ханам підписали меморандум про співпрацю.


Як повідомляє офіційний сайт міської ради Кропивницького, сторони домовились про виконання кількох спільних кроків: в рамках запуску глобального проекту «Open Tech Cluster» розпочати реалізацію програми «Розумне місто», подібну до аналогічної у Лондоні, яка сприятиме інноваційним стартапам у сферах «Розумна енергія», «Інтернет речей», «Комп’ютерна безпека», «Фінансові технології», «Штучний інтелект», здійснювати тестування на базі наукових досліджень і розробок Plug-in City & Living Lab.

Українське і південнокорейське міста погодилися спільно працювати над вирішенням проблем, випробовуючи ідеї та технології через різні проекти в галузі наукових досліджень і розробок, які стосуються розвитку комунального простору, безпеки та освітніх інноваційних проектів.

Сторони також домовилися проводити щорічний спільний захід в рамках проекту «Розумне місто», аби залучати стартапи, нові галузі і тим самим розвивати Кропивницький та Ханам в провідні центри програми «Розумне місто».

 

Останні новини по темі
Мешканців Старої Балашівки на тиждень залишили без електроенергії
svitlo
sudsep1
У СБУ спростовують, що підозрюваний у співпраці з “ДНР” – учасник спеціальної програми їх відомства (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024