Колишні склади з небезпечними відходами на Кіровоградщині проінспектують

12:10, 05 Листопада, 2018

Результати перевірки колишніх складів з хімікатами будуть відомі наприкінці року.


Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Олександр Ковтунов.

– Протягом першого півріччя 2018 року до департаменту неодноразова надходили звернення від Державної екологічної інспекції про скарги на те, що знаходять склади пестицидів, які були не вивезені, – каже  Олександр Ковтунов.

За його словами, не зважаючи на те, що в 2012-му році небезпечні відходи з території області були повністю вивезені, райдержадміністраціям було доручено провести додаткову інвентаризацію та обстеження.

– Результати ми матимемо наприкінці року, – розповідає Олександр Ковтунов. – Наразі жодного складу з небезпечними речовинами поки не було знайдено.

Нагадаємо, в Новоархангельському районі місцеві мешканці знайшли хімічні відходи. Зокрема, активісти переймалися чи не відбулася ліквідація складів пестицидів лише на папері.

Останні новини по темі
Головній лікарці з Кропивницького присвоїли звання “Заслужений лікар України”
lar
Петрівський «Інгулець» програв краматорському «Авангарду» (ВІДЕО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024