«Кіровоградтепло» закуповує газ на 50% дорожче ніж в “Нафтогазу”

14:38, 05 Листопада, 2018

ДП «Кіровоградтепло», що не отримало номінації від НАК «Нафтогаз» закуповує газ майже на 50% дорожче в комерційного постачальника.

Про це під час апаратної наради в ОДА розповіла директорка департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Довжук.

– Виконавчому комітету міської ради міста Кропивницького необхідно опарцювати питання фінансової спроможності Дочірнього підприємства «Кіровоградтепло» забезпечити стабільне проходження опалювального періоду в 2018-2019 роках на існуючих умовах постачання природного газу від комерційного газотрейдера, – каже Ольга Довжук. – Ситуація в них така, що вони закуповують газ на рівні близько 50% дорожче, ніж сьогодні є по спеціальній ціні.  Тому виникає серйозне питання до можливості підприємства стабільно надавати послуги протягом опалювального сезону.

За словами пані Довжук з посиланням на керівництво підприємства, ДП «Кіровоградтепло» на умовах попередньої оплати отримає номінації від комерційного газотрйедера на першу декаду листопада в розмірі 500 тис. кубометрів газу.

Нагадаємо, у жовтні підприємство отримало 200 тисяч кубометрів номінацій на кілька днів роботи. А за інформацією ВАТ «Кіровоградгаз», підприємство «Кіровоградтепло» вже встигло перевищити місячні номінації.

 

Останні новини по темі
11 районів Кіровоградщини отримали протигрипозні вакцини
vakcuna
noyt
Відділ освіти Олександрівської РДА підозрюють у розтраті бюджетних коштів
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024