У Кропивницькому розпочався перший етап конкурсу «Посадовець року» (ФОТО)

10:47, 08 Листопада, 2018

Сьогодні, 8 листопада, у Кропивницькому розпочався перший етап конкурсу “Посадовець року-2018”.

«Це дуже гарна справа, я вважаю, що це розширює кругозір. Крім того, ви можете дивитися на інших конкурсантів та надихатись тим, як треба краще працювати, як взагалі отримувати задоволення від своєї роботи. Найголовніше, що це дає можливість посадовцям гарно працювати на громаду і робити все і навіть більше»,- відзначив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

posd4

Змагання проходитиме у трьох номінаціях: керівник року, спеціаліст року та приз глядацьких симпатій (переможець онлайн голосування).

Учасники в номінації «Спеціаліст року 2018 »

 

I. Гандзюк Інна Василівна – спеціаліст 1 категорії відділу по роботі з ветеранами війни, учасниками антитерористичної операції та членами іх сімей управління соціальної підтримки населення.
II. Горін lгop Михайлович – головний спеціаліст сектора соціального та правового захисту дітей.
III. Гончаренко Ольга Миколаївна – головний спеціаліст – державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців .
IV. Малахова Ольга Анатоліївна – головний спеціаліст відділу нагляду за правильністю призначення ( перерахунку ) і виплати пенсій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому
V. Пасенко Алла Сергіївна – головний спеціаліст – державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
VI. Поповічев Володимир Сергійович – головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини управління місто будови та архітектури.
VII. Пилипенко Віталій Володимирович – головний спеціаліст сектора організаційного та бухгалтерського забезпечення управління Державного архітектурно- будівельного контролю.
VIII. Прудко Наталія Володимирівна – головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти.
IX. Федотова Олена Ігорівна – головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання особи.
X. Чорноглазов Віктор Анатолійович – провідний спеціаліст відділу з прийому громадян центру по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної ради.
XI. Шварцман Ярослав Володимирович – спеціаліст 1 категорії планово-виробничого відділку управління капітального будівництва.
XII. Шевченко Анна Сергіївна – адміністратор відділу по роботі з суб`єктами господарювання управління адміністративних послуг.
XIII. Юркевич Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян.
XIV. Яковченко Сергій Олександрович – головний спеціаліст юрист-фінансово економічного відділу по роботі зі зверненнями громадян.

Учасники в номінації «Керівник року 2018 »

1. Черкасська Катерина Володимирівна – заступник начальника управління молоді та спорту
2. Гордієнко Наталія Миколаївна – заступник начальника відділу зведення бюджету та фінансів соціально- культурної сфери фінансового управління.
3. Ікленко Олена Іванівна – завідувач сектора організаційного та бухгалтерського забезпечення.
4. Крамаренко Тетяна Михайлівна – начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг
5. Крейтор Сергій Петрович – заступник начальника відділу з питань праці.

 

Обрання переможців відбуватиметься в 3 етапи:

  • I тур – презентація професійної діяльності учасника
  • II тур – включає в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, практичне завдання щодо складання ділового документа та ситуаційне завдання (14.11.2018)
  • III тур – онлайн голосування за учасників Конкурсу в кожній номінації на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького (з 15.11.2018 по 30.11.2018)

На першому етапі оцінюватимуть саму презентацію (відеовізитівку). У другому етапі, який відбудеться 14 листопада – перевірятимуть професійні знання, знання законодавства тощо.
Такий конкурс у Кропивницькому відбувається вдруге.

posad3

Переможці в номінації «Керівник року 2018», «Спеціаліст року 2018» будуть нагороджені дипломом та грошовою винагородою. Результати Конкурсу будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування.

 

Довідково: конкурс «Посадовець року» проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, прозорості й вдосконалення процесу організації, ефективності діяльності та узагальнення досвіду роботи кращих працівників органів місцевого самоврядування.

 posad

Останні новини по темі
Унікальні двоповерхові квартири з видом на Ковалівський парк
Уряд визнав спроможними ще 6 ОТГ Кіровоградщини
Читайте також

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарської їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024