До 80-ї річниці утворення Кіровоградської області відбудеться наукова конференція

17:43, 08 Листопада, 2018

14 листопада  о 10:00 відбудеться обласна науково-краєзнавча конференція «Центральноукраїнський край: історія й особистості».

Під час конференції науковцями, краєзнавцями та істориками будуть обговорюватися питання про: формування території Кіровоградської області, особливості її територіально-адміністративного устрою; життєвий та творчий шлях відомих громадян, які є невід’ємною частиною історії Центральноукраїнського регіону їхній внесок у відродження і збагачення духовних основ національного розвитку, інтеграцію традицій, морально-етичних норм у життя сучасного суспільства.

Доробки учасників конференції будуть оприлюднені у черговому випуску видання «Між Бугом та Дніпром. Науково-краєзнавчий вісник Центральної України».

В рамках проведення конференції відбудеться презентація добірки архівних документів та матеріалів «У вимірі 8-ми десятиліть». В експозиції будуть представлені архівні документи, пов’язані з літописом області, який наповнений як здобутками, так і втратами, відображаючи події новітньої історії України (зокрема, здобуття незалежності), а також виступає свідком сьогодення, наповненим боротьбою за збереження цілісності краю.

Місце проведення: конференц-зал корпусу № 1 Державного архіву Кіровоградської області, м. Кропивницький, вул. Академіка Корольова, 3.

Останні новини по темі
Яким запам`ятався учасник АТО Олексій Мицик жителям Знам`янки (ФОТО)
olex1 copy
hab1
Керівника одного з підрозділів «Укрзалізниці» підозрюють в отриманні хабаря (ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024