Кожен кропивничанин з наступного року платитиме за сміття понад 11 гривень

10:10, 27 Листопада, 2018

У 2019-му році розрахунок за послуги вивезення сміття здійснюватиметься не за площею квартири, а з розрахунку на людину.

Про це сьогодні, 27 листопада, під час прес-конференції розповіла заступник директора ТОВ “Екостайл” Тетяна Мартовіцька.

У звязку зі змінами в законодавстві із структури тарифу за комунальні послуги утримання будинку та прибудинкової території виокремлено послугу за вивезення побутових відходів.

У 2019-му мешканці багатоповерхівок напряму сплачуватимуть за надані послуги з вивезення побутового сміття.

– Плата нараховуватиметься не за площею, а за кількістю зареєстрованих мешканців, – каже Тетяна Мартовіцька. – Це більш правильна формула, тому що сміття виробляють люди, а не квадратні метри.

До 30 червня 2019 року “Екостайл” має укласти договори з мешканцями багатоповерхівок.

Так, тариф за вивезення сміття з 1 січня 2019 р. складатиме 11,37 грн в місяць з людини. Кропивничани також зможуть скористатися пільгами на послугу. Крім того, будуть застосовуватися “штрафи”.

Законом передбачено застосування пені, – каже начальник юридичного відділу ТОВ “Екостайл” Андрій Коренчук. – Розмір пені складатиме 0,01% за кожен день прострочення платежу. Але розмір пені не може перевищувати 100% від суми боргу.

Бланки квитанцій для сплати за послугу будуть розносити контролери «Екостайлу» протягом наступних кількох місяців. Для сплати за вивезення відходів згідно з новими умовами достатньо буде сплатити її будь-яким зручним способом, в тому числі через Приват24. Також за словами пані Мартовіцької, з часом на сайті підприємства буде створений електронний кабінет для сплати послуги.

Для того, щоб скористатися пільгою, або внести зміни в бланки квитанцій (вразі виявлення неточностей) необхідно звернутись до контакт-сервісу підприємства за адресою: вул. Лавандова (М. Тореза), 27 з наступними документами:

• копії паспорта, ідентифікаційного коду;
• довідка про склад сім’ї (строк дії 1 місяць);
• копія пільгового посвідчення.

Останні новини по темі
В Олександрії рятувальники відкачували дощову воду (ФОТО)
vidka
buzu 1
На Кіровоградщині відбудеться спортивний турнір в пам’ять загиблого спецпризначенця
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024