У Петрівському районі відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

16:55, 27 Листопада, 2018

У Петрівському районі після капітального ремонту відкрили Луганську лікарську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

 

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА, ремонт приміщення закладу, придбання нових меблів та медичного обладнання є результатом реалізації Угоди про соціально-економічне партнерство між Петрівськими районною державною адміністрацією та районною радою і приватним акціонерним товариством «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» групи МЕТІНВЕСТ.

amb2

Загалом на реалізацію даного проекту було спрямовано 1795,2 тис. грн., у тому числі: кошти районного бюджету – 867,3 тис.грн., ПрАТ «ЦГЗК» – 700 тис.грн., Луганського сільського бюджету – 227,9 тис.грн.

В амбулаторії створені комфортні умови для роботи медичного персоналу і прийому пацієнтів. Кабінети мають все необхідне медичне обладнання для надання жителям Луганки і інших населених пунктів дільниці якісних медичних послуг.

У штаті амбулаторії два лікаря – завідуючий закладом, сімейний лікар і лікар-педіатр, три медичні сестри, санітарка і водій.

Крім того, в амбулаторії діє стоматологічний кабінет, в якому працює лікар-стоматолог, яка перебуває у штаті центральної районної лікарні.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині деякі школи та дитсадки відключені від тепла
teplo
sly
У Кіровоградській області готуються до ускладнення погодних умов (ФОТО)
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024