Міська рада Кропивницького пропонує підприємцям фінансову підтримку

11:57, 28 Листопада, 2018

 У Кропивницькому підприємці можуть скористатися програмою розвитку малого і середнього підприємництва і отримати на безповоротній основі кошти на часткову компенсацію суми відсотків по кредиту.

 

«Ми негативно здивовані, що мало підприємців звертається. На рівні інших міст ми даємо унікальну можливість. Як зазначали експерти з Києва, вони не зустрічали таких програм і наші підприємці мають бути в черзі»,- каже начальник управління економіки Андрій Паливода.

У Програмі розвитку малого та середнього підприємництва у Кропивницькому на часткову компенсацію відсотків за кредитами, які отримали в банківських установах на реалізацію інвестиційних проектів в 2018 році з міського бюджету передбачені кошти в сумі 150 тис. грн.

«Для підприємців актуально звертатися за фінансовою компенсацією наприкінці року, коли вони максимально сплатили по своїх кредитних зобов`язаннях. Для підприємців, які працюють легально взагалі не складає проблем зібрати необхідні документи та подати заяву на участь в конкурсі»,- відзначив Паливода.

У цьому році до координаційно ради  звернулось лише одне підприємство- “Імекс-ЛТД”

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

-впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

-створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, кукурудзи, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;
створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо);

-створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;

-створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ; розвиток овочівництва, садівництва;

-розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо;інше.

З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті “Кіровоградщина бізнесова” та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, телефон/факс:(0522)24 08 86, (електронна адреса: rfpp@email.ua).

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині ліквідували нарколабораторію з виготовлення метамфетаміну (ФОТО)
met
0 02 05 769e7458593c2773f747d6a6a41552157312ef657c3d26f4ff8be3d0e8d4abc0 full
Минулої доби на Кіровоградщині буксирували три легковики та вантажівку (ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024