У Світловодську вдалось зібрати сесію для освоєння держсубвенцій

13:22, 29 Листопада, 2018

 

Депутати Світловодської міськради ухвалили необхідні бюджетні рішення.

 

Як повідомляє прес-служба ОДА, у Світловодську виникла проблема з організацією проведення сесії міськради, що ставило під загрозу прийняття необхідних бюджетних рішень. Така ситуація унеможливлювала своєчасну виплату зарплати освітянам, медичним працівникам та фахівцям місцевого самоврядування, а також освоєння коштів субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток території.

Як повідомив заступник голови ОДА Сергій Коваленко, після проведених консультацій, відбулася позачергова сесія Світловодської міської ради, на якій депутати розглянули бюджетні питання і ухвалили необхідні рішення. Буде освоєно освітню субвенцію у розмірі 3,8 мільйона гривень, що гарантує виплату заробітної плати вчителям міста. Прийнято і медичну субвенцію в розмірі 2,6 мільйона гривень на заробітну плату працівникам галузі охорони здоров’я. Була потреба і у коштах для виплати зарплат працівникам міськради, виконкому та інших бюджетних установ. Рішенням сесії цю проблему вирішено.

До Світловодська надійшли кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток території у сумі 830 тисяч гривень. Рішенням депутатського корпусу ці кошти спрямовано на придбання обладнання для закладів освіти і культури міста.

Серед інших проблемних питань, які вирішено на сесійному засіданні, – збільшення витрат на харчування дітей у дошкільних закладах та здійснення протипожежних заходів за приписами ДСНС у закладах освіти, культури і охорони здоров’я.

 

Останні новини по темі
Підвищення тарифів на тепло в Олександрії розглянуть на громадських слуханнях
avtoz
У Вільшанці демонтували незаконну автозаправну станцію
Читайте також

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024

Після обшуків в Кіровоградській обласній прокуратурі Вищий антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон ймовірно довіреної особи Юрія Ковальова — першого заступника кер...

17:24, 15 Липня, 2024