Деякі студенти-іноземці з Кропивницького вже у грудні можуть стати “нелегалами” (ВІДЕО)

14:02, 02 Грудня, 2018

Студенти-іноземці із Донецького національного медичного університету, який базується у Кропивницькому вже в груді можуть стати нелегальними мігрантами.


Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив Юрій Матко і опублікував відеозвернення студента з Пакистану Ігбала Фаісаля.

Студент, один із тих, хто став жертвою шахрайства. Юнак прибув в Кропивницький у вересні і заплатив 10 тисяч доларів за навчання. Поте, час ішов а документи про зарахування і документи, які б легалізували його перебування в країні так і не отримав. Згодом, в університеті йому пояснили, що гроші вкрала компанія-рекрутер.

Нагадаємо, у листопаді медуніверситет заявив про шахрайство фірми-рекрутера, яка приймала оплату студентів, але не перераховувала на рахунки учбового закладу.

Наразі, його навчання і законне перебування в Україні залишається під питанням, адже 18 грудня закінчується його віза, а, оскільки він не зарахований в університет, то посвідку на постійне проживання також не може отримати.

«Університет робить все можливе для допомоги таким студентам, і це неодиничний випадок, ми готові зараховувати таких студентів, але недобросовісні-фірми посередники взяли з них гроші і забрали документи. Якщо без грошей ми ще можемо розглянути зарахування, то без документів це неможливо, а вони у цих посередників і університет вже звернувся з відповідними заявами в поліцію», – пояснює ситуацію в соцмережі помічник ректора Сергій Нестеров.

Останні новини по темі
Спецпризначенці знялись для благодійного календаря на 2019 рік (ВІДЕО)
kale
Як обрати якісну рибу: поради експертів
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024