Створенням національного парку “Чорноліський” зайнялись в Мінекології

Робота над створенням Національного природного парку “Чорноліський” триває в Міністерстві екології та природних ресурсів України.
Про це під час апаратної наради в Кіровоградській ОДА повідомив керівник департаменту екології Олександр Ковтунов.
– У процесі опрацювання питання повноважень щодо розгляду питання передані до Міністерства екології, – повідомив посадовець.
Нагадаємо, Кіровоградська область чи не єдина, в якій немає свого національного природного парку, хоча є територія, яка потребує такого високого статусу – Чорний ліс. Цю ідею озвучив ще минулого року голова Кропивницького осередку Українського географічного товариства Андрій Домаранський. За його словами, ідея створення заповідного об’єкту високої категорії (природний заповідник або національний природний парк) була озвучена ще в 20-их роках минулого століття.
Домаранський переконував, що якщо не почати заходи щодо збереження лісів цього регіону зараз, то згодом можна втратити бренд «Чорний ліс» та і самі масиви.




