Яким компаніям доведеться платити за електроенергію на початку 2019 року

09:57, 28 Грудня, 2018
1456934417 45454546565

 

За спожиту електроенергію на початку 2019-го року доведеться сплачувати двом різним компаніям – ПрАТ «Кіровоградобленерго» та ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія».

 

Це пов’язано із зміною з 1 січня енергопостачальної компанії відповідно до закону про ринок електроенергії. Тобто послуги постачання електроенергії в Кіровоградській області надаватиме з 1 січня 2019-го року ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія».

 

Кому платити за електроенергію: як уникнути плутанини

Як розповіли «Гречці» у ПрАТ «Кіровоградобленерго», жителі області за спожиту електроенергію в грудні мають розрахуватися до 10 січня з компанією «Кіровоградобленерго» за старими реквізитами.

Однак уже в лютому (і надалі), за спожиту електроенергію в січні доведеться платити ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія». Відповідні рахунки з оновленими реквізитами споживачі отримають згодом.

– Було проведено роботу з тими установами, які приймають комунальні платежі. Їм було розіслано відповідні листи з роз’ясненнями, що змінюється постачальник електричної енергії з 1 січня 2019-го року, – каже прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго» Сергій Богомільчук. – Інформацію ми довели, аби максимально зменшити кількість помилково перерахованих коштів.

У разі помилкової сплатити за електроенергію не тій компанії, споживачу доведеться написати заяву в РЕМ за місцем проживання про повернення коштів до якої потрібно буде прикріпити квитанцію про сплату, а також, приміром, карткові реквізити. Загалом, як відзначають у «Кіровоградобленерго», це стандартна процедура повернення помилково сплачених коштів.

 

Що робити юридичним особам

До речі, юридичним особам, які сплатили авансом за електроенергію в грудні за січень перерахунок коштів буде здійснено автоматично після укладання тристоронньої угоди.

У січні 2019 року за зверненням споживача та після укладання трьохсторонньої угоди між споживачем, ПрАТ «Кіровоградобленерго» i постачальником електричної енергії, кошти будуть переведені з рахунка ПрАТ «Кіровоградобленерго» на рахунок постачальника електричної енергії, тобто ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія».

 

Варто вчасно передати показники лічильників

Крім того, аби уникнути непорозумінь у розрахунках та відключення від послуги електропостачання, ПрАТ «Кіровоградобленерго» рекомендує споживачам розрахуватись з боргами за використану електричну енергію вчасно. Адже термін у який здійснюється відключення абонента у разі несплати ним заборгованості за спожиту електроенергію, скоротився до 10 днів. А відновлення електропостачання здійснюється лише після повної оплати споживачем заборгованості і компенсації витрат на повторне підключення та відключення абонента-боржника.

З метою проведення остаточних розрахунків за спожиту електричну енергію рекомендує споживачам зафіксувати показники своїх лічильників станом на 1 січня 2019 року та передати їх енергокомпанії протягом 5 днів. У разі відсутності показників протягом зазначеного часу, визначення обсягу та вартості спожитої електричної енергії буде здійснюватися розрахунковим шляхом.

Показники лічильника можна передавати: зателефонувавши до кол-центру 0800-501-148 (цілодобово та безкоштовно) чи району електричних мереж за місцем проживання (телефон РЕМ вказано у рахунку на оплату), скористатися особовим кабінетом на сайті компанії www.kiroe.com.ua або надіслати електронною поштою call-center@kiroe.com.ua, kanc@kiroe.com.ua, вказавши адресу, прізвище, ім’я та особовий рахунок. 

Нагадаємо, що для побутових споживачів наразі тарифи на електроенергію залишаються незмінними.

 

Фото transkarpatia.net

 

 

Останні новини по темі

У Знам`янці вручили ключі від квартири сироті (ФОТО)

komora
sad

На Кіровоградщині забезпечили проїзд автошляхами державного значення (ФОТО)

Читайте також

Шукаєте ідеальне рішення для смачної та швидкої доставки їжі  в Одесі? Онлайн-ресторан “Вилки ...

18:22, 3 Грудня, 2023

Кропивничан запрошують долучитись до курсу “Калиномовці”, який доступний в Telegram-платформі. ...

18:20, 3 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком ...

16:38, 3 Грудня, 2023