Яким компаніям доведеться платити за електроенергію на початку 2019 року

09:57, 28 Грудня, 2018

 

За спожиту електроенергію на початку 2019-го року доведеться сплачувати двом різним компаніям – ПрАТ «Кіровоградобленерго» та ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія».

 

Це пов’язано із зміною з 1 січня енергопостачальної компанії відповідно до закону про ринок електроенергії. Тобто послуги постачання електроенергії в Кіровоградській області надаватиме з 1 січня 2019-го року ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія».

 

Кому платити за електроенергію: як уникнути плутанини

Як розповіли «Гречці» у ПрАТ «Кіровоградобленерго», жителі області за спожиту електроенергію в грудні мають розрахуватися до 10 січня з компанією «Кіровоградобленерго» за старими реквізитами.

Однак уже в лютому (і надалі), за спожиту електроенергію в січні доведеться платити ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія». Відповідні рахунки з оновленими реквізитами споживачі отримають згодом.

– Було проведено роботу з тими установами, які приймають комунальні платежі. Їм було розіслано відповідні листи з роз’ясненнями, що змінюється постачальник електричної енергії з 1 січня 2019-го року, – каже прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго» Сергій Богомільчук. – Інформацію ми довели, аби максимально зменшити кількість помилково перерахованих коштів.

У разі помилкової сплатити за електроенергію не тій компанії, споживачу доведеться написати заяву в РЕМ за місцем проживання про повернення коштів до якої потрібно буде прикріпити квитанцію про сплату, а також, приміром, карткові реквізити. Загалом, як відзначають у «Кіровоградобленерго», це стандартна процедура повернення помилково сплачених коштів.

 

Що робити юридичним особам

До речі, юридичним особам, які сплатили авансом за електроенергію в грудні за січень перерахунок коштів буде здійснено автоматично після укладання тристоронньої угоди.

У січні 2019 року за зверненням споживача та після укладання трьохсторонньої угоди між споживачем, ПрАТ «Кіровоградобленерго» i постачальником електричної енергії, кошти будуть переведені з рахунка ПрАТ «Кіровоградобленерго» на рахунок постачальника електричної енергії, тобто ТОВ «Кіровоградська енергопостачальна компанія».

 

Варто вчасно передати показники лічильників

Крім того, аби уникнути непорозумінь у розрахунках та відключення від послуги електропостачання, ПрАТ «Кіровоградобленерго» рекомендує споживачам розрахуватись з боргами за використану електричну енергію вчасно. Адже термін у який здійснюється відключення абонента у разі несплати ним заборгованості за спожиту електроенергію, скоротився до 10 днів. А відновлення електропостачання здійснюється лише після повної оплати споживачем заборгованості і компенсації витрат на повторне підключення та відключення абонента-боржника.

З метою проведення остаточних розрахунків за спожиту електричну енергію рекомендує споживачам зафіксувати показники своїх лічильників станом на 1 січня 2019 року та передати їх енергокомпанії протягом 5 днів. У разі відсутності показників протягом зазначеного часу, визначення обсягу та вартості спожитої електричної енергії буде здійснюватися розрахунковим шляхом.

Показники лічильника можна передавати: зателефонувавши до кол-центру 0800-501-148 (цілодобово та безкоштовно) чи району електричних мереж за місцем проживання (телефон РЕМ вказано у рахунку на оплату), скористатися особовим кабінетом на сайті компанії www.kiroe.com.ua або надіслати електронною поштою call-center@kiroe.com.ua, kanc@kiroe.com.ua, вказавши адресу, прізвище, ім’я та особовий рахунок. 

Нагадаємо, що для побутових споживачів наразі тарифи на електроенергію залишаються незмінними.

 

Фото transkarpatia.net

 

 

Останні новини по темі
У Знам`янці вручили ключі від квартири сироті (ФОТО)
komora
sad
На Кіровоградщині забезпечили проїзд автошляхами державного значення (ФОТО)
Читайте також

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому оголосили про підозру директору підприємства, який поставляв замість вершкового масла спред до навчальних закладів міста....

10:15, 27 Лютого, 2024

Сучасна кухня стає все більш функціональною завдяки сучасним побутовим пристроям. До звичних приладів по типу холодильника чи плити все частіше додаються функціональні та ефекти...

09:53, 27 Лютого, 2024