На швейну фабрику у Кропивницькому шукають працівників

15:08, 25 Січня, 2019

 

Швейна фабрика «Зорянка» потребує 30 кваліфікованих працівників.

 

Як повідомляє прес-служба обласного центру зайнятості, на підприємстві встановлено технологічне обладнання провідних зарубіжних компаній, застосовуються новітні технології виробництва. Також постійно оновлюється асортимент швейної продукції, що користується стійким попитом не лише на території Україні, а й за її межами.

На сьогодні підприємство потребує близько 30 кваліфікованих працівників. Це фахівці за професіями інженер-технолог швейного виробництва, майстер швейного виробництва, швачка, кравець експериментального цеху, термообробник швацьких виробів, контролер ВТК, слюсар-ремонтник.

Тож, якщо вас зацікавила інформація про працевлаштування чи проходження професійного навчання – зверніться до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відкрили виставку присвячену композитору Юлію Мейтусу
17432 1200x800 2
У лютому можна буде купувати валюту онлайн
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024