Оренда готелю “Київ” може подорожчати в 100 разів

09:37, 29 Січня, 2019

Міськрада Кропивницького виграла суд в орендаря готелю «Київ». Якщо рішення вступить в силу за оренду приміщення щомісяця сплачуватимуть мільйон гривень, а не 10 тисяч як це відбувається зараз.

 

Готель “Київ” орендує колективне підприємство “Центр – Готель” з 8 вересня 1994 року. У 2009 році, коли первинний договір оренди закінчився, його продовжили до 2024 року на тих самих умовах.

Приміщення готелю “Київ” мабуть найбільше приміщення, що знаходиться у комунальний власності. Тим більше у центрі міста. Його площа 7 711 квадратних метрів. Незважаючи на це орендна плата була низькою. Наприклад, за грудень 2018 року орендна плата з приміщення була близько 10 тисяч гривень на місяць.
Наприклад, найдешевша вартість оренди однокімнатної квартири у Кропивницькому на сьогодні 2000грн.

“Ця орендна плата була несправедлива, не відповідала ринковим умовам, але так були виписані умови договору оренди. Тому ми опрацювали питання, як можна змінити цю ситуацію. Звернулись до суду з позовом, оскільки добровільно орендар відмовлявся вносити зміни в договір“, – повідомив під час прес-конференції начальник управління комунальної власності Олег Колюка.

В суд подали ще в жовтні 2017 року, а рішення винесли 11 січня 2019 року. Позов суд задовольнив. Зокрема передбачено що розмір орендної плати за базовий місяць буде складати трохи більше мільйона гривень у місяць.

“Хочу зазначити, що розмір оренди не є договірним. Він регульований і розраховується відповідно до певної методики. На підставі звіту про незалежну оцінку майна”, – каже Колюка.

У свою чергу рішення ще не набрало законної сили і орендар може подати апеляцію. Якщо апеляції не буде – рішення вступить в силу в середині лютого.

 

Останні новини по темі
Центр томотерапії у Кропивницькому відкриє нове відділення
tomo
На Кіровоградщині багатодітний батько отримав аліменти від екс-дружини
Читайте також

У п’ятницю, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024