Суд визнав незаконність тендеру на закупівлю насіння за бюджетні кошти

12:38, 29 Січня, 2019

 

Прокуратура в суді довела незаконність тендеру на закупівлю насіння для Гайворонського аграрного ліцею.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, суд визнав недійсним рішення тендерного комітету та договорів про закупівлю насіння, укладених між Гайворонським професійним аграрним ліцеєм та приватним підприємцем.

Ювенальні прокурори у ході опрацювання інформації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель системи «Prozorro» виявили факт укладання договорів про закупівлю насіння кукурудзи (на суму 266 тис. грн) та закупівлю насіння соняшника (на суму 170 тис. грн) між Гайворонським професійним аграрним ліцеєм та фізичною особою-підприємцем.

Прокурором під час вивчення договорів та процедури їх укладення були знайдені порушення вимог законодавства про здійснення публічних закупівель за бюджетні кошти.

Підприємець, який був ознайомленим зі змістом тендерної документації, у зв’язку з проведенням відкритих торгів на закупівлю товару, подав у складі тендерної пропозиції прострочені сертифікати на насіння. Також підприємцем не надано жодних документів про його взаємодію із виробниками вказаного насіння.

Враховуючи, що рішення тендерного комітету прийняте із порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», місцевим прокурором ініційовано визнання його та договорів купівлі-продажу недійсними.

Наразі Господарським судом Кіровоградської області вимоги прокурора задоволені повністю.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: рятувальники вивільнили із заметів «швидку» та 52 вантажівки (ФОТО)
av1
«Олександрія» на зборах у Туреччині програла спаринг полякам
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024