Кропивницький: активісти вимагали повернути виступи громадян на початок сесійних засідань (ФОТО)

10:51, 31 Січня, 2019

Перед початком 14-ї сесії міської ради Кропивницького виступили громадські активісти, які вимагали у депутатів перенести виступи громадян на початок сесії, як це було донедавна.

Нагадаємо, 19 грудня міськрада внесла поправки до регламенту і перенесли виступи громадян, які зазвичай відбувались перед початком сесії, на її завершення. Громадські активісти виступили проти такого рішення, адже це незручно для громадян, яким доведеться кілька годин сидіти на сесії щоб виступити. Окрім того, виступаючі часто хочуть висловитись щодо тих питань, які мають розглянути під час сесійного засідання, тому виступати постфактум немає сенсу.

П`ятеро активістів розгорнули плакат “Почуйте нас”. Як зазначив один з учасників акції Ігор Козуб, під час революції гідності люди боролись серед іншого і за свободу слова.

– Це вимога громадськості. Це нейтральне політичне питання, яке не стосується ні виборів, ні політики, – сказав активіст.

Самі активісти наголосили на тому, що слід регламентувати час виступів представників громади, скоротивши їх до 1 хвилини для одного спікера, а загальний час на виступи громадян до 30 хвилин. Виступи ж мають стосуватись сесійних питань, а бажаючі виступити мають зареєструватись.

Також Козуб відзначив, що вчора відбулась зустріч представників Громадської ради з міським головою Кропивницького, і нібито вони дійшли порозуміння, тож це питання планують переглянути під час сьогоднішнього сесійного засідання.

Останні новини по темі
В яких районах Кіровоградщини учасники АТО отримали найбільше земельних ділянок
zeml1
akc1
Кропивничанам пропонують оригінально привітати коханих та стати благодійниками
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024