Олександрія презентувала свої досягнення на форумі Розумних міст

09:39, 04 Лютого, 2019

Олександрія взяла участь у конгресі «Бізнес для Розумних Міст», який відбувся в Києві наприкінці січня.


Про це повідомляє Олександрійська міська рада.

Сьогодні в нашому місті встановлено більше 16 роботизованих відеокамер, – розповів “8 каналу” міський голова Олександрії Степан Цапюк. – Наступні програми – вуличне освітлення й енергоефективність, де ми відходимо від газу.

Довідково: «Бізнес для Розумних Міст» – це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартапи – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти. Захід має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Перший день конгресу був присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентували свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині відремонтують гуртожитки ПТУ
1436504429 iz chego sostoit kosmeticheskij remont copy
im578x383 linia
У Кропивницькому на “гарячій лінії” чергуватиме начальник ЖЕО №4
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024