Для дівчинки з аномалією мозку потрібні майже 13 тисяч на реабілітацію

14:56, 04 Лютого, 2019

 

8-річній Ангеліні Тищенко з Кропивницького потрібні для реабілітації в міжнародній клініці 12 900 гривень.

 

Про це повідомляє благодійний фонд «Дивожиття», який опікується дівчинкою з діагнозом «мікроцефалія» – аномалія головного мозку.

Після народження у Ангеліни дуже рано закрилося тім’ячко на голові. Ліва півкуля мозку у неї не розвинулася, була спастика, поганий зір.

Ми дізнавалися за операцію в Ізраїлі, що в голову можна було вставити імплантат для розвитку мозку. Але лікарі не давали жодних гарантій. Дуже часто були приступи, судоми. Останній раз, коли ми лежали в обласній лікарні, у мене вже була паніка. Я просила: «Ви збираєтеся щось робити? У мене дитина помирає від цих судом?». У добу було до двадцяти приступів, вранці і вечері – це стабільно. За вісім років єдиний раз порадили здати аналізи на інфекцію. Ми поїхали у Харків в інститут неврології і психіатрії, де виявили вірус герпеса 1, 2, 7 типів. Звідки у неї він взявся – невідомо. Цей вірус з’їдав її мозок. Дякувати Богу ми знаємо, що це за вірус і ми лікуємо його по цей день, – розповіла мама дівчинки Ірина.

Зараз приступи в минулому, тому є можливість реабілітувати дівчинку.

Вона вміє повзати. У неї є відчуття радості. Вона може впізнавати людей. У неї зараз немає приступів і втрати свідомості, – каже Ірина. – І ми активно можемо її реабілітувати – логопед, зарядки, ЛФК. Ми дуже багато часу втратили. Перші кроки вона зробила у 4 роки. На прогулянку ми виходимо лише в інвалідному візку. Я надіюся на те, що вона забалакає. Я так хочу від неї почути «мама».

Для першої реабілітації у міжнародній клініці ім. Козявкіна необхідно 12 900 грн. У сім’ї цієї суми немає. Ірина весь час присвячує Ангеліні та старшій на чотири роки донці. Чоловік не витримав ще після народження дівчинки.

РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»: ПАТ КБ «ПриватБанк». Рахунок: 26003052916748. МФО: 323583. Код за ЄДРПОУ: 42467845. Призначення платежу: «Благодійна допомога для Ангеліни Тищенко».

ЄДИНА Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080.

 

Останні новини по темі
Продюсерка Кіровоградської філії “Суспільного” виступила на підтримку Зураба Аласанії
364093
Іноземних студентів-медиків у Кропивницькому повідомили що МОЗ перенесло їх іспит
Читайте також

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024

У Долинській громаді, що на Кіровоградщині, 12 квітня зустріли звільненого з ворожого полону земляка Максима Баришніка....

15:09, 13 Квітня, 2024