З’явиться нова стратегія розвитку Кіровоградської області на сім років

09:33, 06 Лютого, 2019

Цьогоріч в області розроблять регіональну стратегію розвитку Кіровоградщини на 2021-2027 роки.

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на заступника голови ОДА Світлану Лобанову, в області вже розпочато відповідну роботу. За тиждень буде видано розпорядження голови облдержадміністрації про створення робочої групи за галузевими напрямками, яка буде розробляти проект регіональної стратегії розвитку.

Загалом проекти стратегій мають бути сформовані робочими групами до 1 грудня 2019 року та винесені на обговорення і затвердження депутатами обласних рад. Адже під час нещодавньої онлайн-наради під керівництво першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди експерти проконсультували про методології і нові підходи у розробці регіональних стратегій розвитку на період 2021-2027 років.

За словами В’ячеслави Негоди, останні роки виникла потреба переглянути підходи до формування нових стратегій розвитку областей. Зокрема, на основі аналізу чинних документів експерти дійшли висновків, що переважну більшість стратегій готували формально, не достатньо залучаючи громадськість та регіональних експертів. При формуванні нових планів розвитку регіонів необхідно позбутися практики “латання” проблем. Стратегії мають стати дороговказом у забезпеченні системного розвитку областей, у посиленні їх інвестиційної привабливості. Також стратегії мають розроблятися з урахуванням підходів smart-спеціалізації. Крім того, саме регіональним стратегіям розвитку в подальшому повинні відповідати державні бюджетні програми.

 

Останні новини по темі
Рятувальники відбуксирували шість вантажівок
IMG 20190205 092319
47579704
В інтернеті розмістили фейкові оголошення про роботу водієм міського голови Кропивницького
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024