У Світловодську вшанували пам’ять журналіста (ФОТО)

11:50, 14 Лютого, 2019

 

14 лютого у Світловодську вшанували 26-ту річницю з дня загибелі видатного земляка Вадима Бойка.

 

Як повідомляють на сайті Світловодської міськради, мітинг присвячений політику та журналісту Вадиму Бойку відбувся на розі вулиць Героїв України та Вадима Бойка, біля меморіальної дошки.

До міської громади звернувся секретар міської ради Юрій Сапянов та висловив слова скорботи з приводу трагічної загибелі світловодця Вадима Бойка.

P1470209

Біографічна довідка:

Бойко Вадим Леонідович – народився 5 листопада 1962 року в місті Світловодську, Кіровоградська область, УРСР. Закінчив СШ №2 у Світловодську із золотою медаллю. Навчався в Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка на факультеті журналістики.
1984 — редактор, старший редактор програми «Молодіжна студія „Гарт“ Українського телебачення.

Головний редактор програм для молоді Українського телебачення, позаштатний кореспондент програми «Взгляд» (укр. «Погляд») Центрального телебачення СРСР, постійно виступав на сторінках газет «Комсомольская Правда», «Комсомольское Знамя», «Независимость» (назви російською мовою).

18 березня 1990 року обраний народним депутатом України 1-го скликання (у 2-му турі набрав 56,38 %, перемігші 6 претендентів).

Заступник голови Комісії ВР України з питань гласності та засобів масової інформації.
14.02.1992 року Вадим Бойко трагічно загинув у своїй київській квартирі; ймовірно, перший журналіст, убитий в Україні від 1991 року.

Похований на кладовищі у м. Світловодську.

 

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому вшанують пам’ять загиблих учасників Революції гідності
y
avt
Жителя Кіровоградщини затримали за угон автівки (ФОТО)
Читайте також

У Кіровоградському районному суді 19 квітня продовжили розгляд справи з обвинувачення колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського у перевищен...

19:22, 19 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:07, 19 Квітня, 2024

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура....

17:38, 19 Квітня, 2024