У медичному університеті знайшли таємну кімнату з обладнанням для майнінгу криптовалюти

12:36, 14 Лютого, 2019

У підвальному приміщенні Донецького медвишу в Кропивницькому ще півтора місяці тому знайшли обладнання для майнінг-ферми. Однак назагал оприлюднили інформацію лише вчора, 13 лютого.

 

Як розповів провідний спеціаліст ректорату вишу Сергій Стулов, під час ревізії орендованих приміщень було виявлено нічийну кімнату, де і знайшли майнінг-обладнання.

Ми наразі в стадії підписання оренди приміщень. Для того, щоб розібратися з площею наших приміщень ми почали її звіряти. В результаті було виявлено, що в нас не вистачає площі. Я звернувся до коменданта, який сказав, що в нас є закрита кімната, до якої ніхто не має доступу, – розповів Сергій Стулов.

Натомість, за словами пана Стулова, про кімнату знали звільнені працівники вишу. Крім того, в кімнаті знайшли обладнання, що не є на балансі вишу.

Усе (знайдене обладнання, – ред.) було задокументовано і передано до правоохоронних органів. Зараз ідуть слідчі дії, які я не можу розголошувати, – каже Сергій Стулов.

Про те, що приміщення використовувалося для майнінгу, за словами пана Стулова, свідчать перепади електроенергії, які були зафіксовані.

Майнінгова фірма “жере” дуже багато електроенергії, – зауважив представник вишу.

Відзначимо, що інформацію про знайдене обладнання університет оприлюднив вчора, що пов’язано, за словами пана Стулова, з оновленням складу ректорату.

Нагадаємо, ректора університету Петра Кондратенка вчора, 13 лютого, офіційно відсторонили від обов’язків в межах досудового розслідування, пов’язаного з корупцією.

 Фото  sb.by

Останні новини по темі
5 кардинальних змін у медицині запроваджує Уряд у 2019 році
picture2 medreforma k novo 343924 p0
y
У Кропивницькому вшанують пам’ять загиблих учасників Революції гідності
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024