На Кіровоградщині може з’явитись центр проектного менеджменту

09:12, 16 Лютого, 2019

Міністерство регіонального розвитку, Посольство Литовської Республіки в Україні та Agriteam Canada Consulting LTD підписали Меморандум, у рамках якого в Україні будуть створені регіональні центри проектного менеджменту.


Як повідомляє сайт Уряду, їх ціль – створити ефективну систему проектного менеджменту на рівні місцевого самоврядування для реалізації проектів, підсилити регіональні управлінські команди, а також на рівні центральної влади допомогти у спрощенні процедур для залучення інвестицій.

«Я дякую урядам Литви, Канади, міжнародним фінансовим партнерам – Світовому банку, ЄІБ, ЄБРР, за підтримки яких в Україні сьогодні реалізовується 41 проект з модернізації комунальних підприємств тепло-, водопостачання, управління побутовими відходами. Також у співпраці з Європейським інвестиційним банком ми реалізовуємо програму з відновлення Донбасу, в рамках якої передбачено багато проектів. З іншого боку, для ефективної реалізації цих проектів, нам необхідно підсилити управлінські команди на місцях. Ми хочемо побудувати систему, яка б допомогла місцевому самоврядуванню, Уряду і міжнародним фінансовим організаціям (МФО) рекомендаціями щодо спрощення процедур для впровадження проектів і залучення інвестицій в Україну», – наголосив Геннадій Зубко Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку.

Меморандум має інституційно закріпитися на рівні муніципалітетів, а також агенцій регіонального розвитку, 18 з яких вже успішно функціонує в Україні ( она з них і в Кіровоградській області).

Останні новини по темі
“Все палає”: у Кропивницькому покажуть документальний фільм про Євромайдан
фільм Все палає
IMG 20190215 WA0027
В Олександрії вимагали хабарі за швидке оформлення закордонного паспорту – СБУ
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024