Будинки на Кіровоградщині малодоступні для людей з інвалідністю

12:16, 19 Лютого, 2019

 

Житлові будинки, де машкають особи з інвалідністю, облаштовані пандусами та з’їздами лише на 26,4%.

Про це повідомила начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Кулікова.

Люди мешкають в будинках, які будувалися без утримання норми доступності, – каже Вікторія Кулікова. – Уже нове будівництво передбачає облаштування ліфтів, пандусів і технічних приладів.

Показник недоступності житлових будинків в Україні загалом складає 95%. В області лише 119 будинків, де мешкають особи з вадами опорно-руховаго апарату, облаштовані пандусами, що становить 26,4% до потреби.

Відзначимо, що цьогоріч з 1 квітня набувають чинності нові будівельні норми, що стосуються інклюзивності будівель і споруд.

Нагадаємо, у 2019 році лише сім бюджетів області передбачили заходи доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп.

 

Останні новини по темі
У НАУ оголосять конкурс на посаду керівника Льотної академії
panorama
tab
Жителів Долинської просять встановити адресні таблички
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024