На Кіровоградщині за порушення виборчого законодавства нікого до відповідальності не притягнули – ОПОРА

14:36, 19 Лютого, 2019

Сьогодні ОПОРА прозвітувала про попередні підсумки виборчої кампанії в Кіровоградській області.

 

Активізувалася виборча кампанія з початку лютого, – каже координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь. – В основному фіксувалися порушення в передвиборній агітації на білбордах, сітілайтах, листівках, де не були вказані вихідні дані.

Загалом було написано за фактами порушення передвиборчого законодавства 32 заяви в поліцію, 2 – у Держпродспоживслужбу, 2 – у Державний комітет телебачення і радіомовлення. 

За даними ОПОРИ, лише штаби трьох зареєстрованих кандидатів в Президенти: Олега Ляшка, Юлії Тимошенко і Петра Порошенка були представлені у всіх районах області та в усіх сегментах агітації: медіа, зовнішня реклама, розповсюдження друкованих матеріалів, безпосередня робота з виборцями.

Область з початку виборчої кампанії відвідали 4 кандидати у Президенти, із загалом зареєстрованих 44 кандидатів. До речі, це найбільша кількість кандидатів за всі попередні президентські вибори.

За словами громадського омбудсмена із захисту виборчих прав ОПОРИ в області Євгена Гурницького, із 10-ти постанов, які винесли суди області, частина була перенаправлена на доопрацювання в поліцію, а частина закрита.

– Основна причина закриття проваджень, або ж направлення на доопрацювання поліцією через недоліки в оформленні матеріалів справ поліцією, – каже Євген Гурницький. – Наразі немає осіб, яких фактично притягнули до відповідальності.

27 лютого відбудуться тренінги для поліції спільно з представниками ОПОРИ, аби унеможливлювати в подальшому неправильність оформлення матеріалів справ.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться майстер-клас з олійного живопису
mak
photo by Andrei Novitsky 0015
Поліцейський з Кіровоградщини отримав відзнаку від Міністра внутрішніх справ України (ФОТО)
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024