На виборчих дільницях місця для всіх може не вистачити

15:33, 19 Лютого, 2019

 

Представники ОПОРИ в Кіровоградській області назвали рекордну кількість представників на чергових президентських виборах-2019, які можуть фізично не вміститися на виборчих дільницях.

 

Реальність така, що подали документи на ОВК (окружні виборчі комісії, – ред.) 43 із 44 зареєстрованих кандидатів, – координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь. – Фактично дуже велика кількість технічних кандидатів. Наприклад, у Кіровоградській області – 15 посад: тобто голова, заступник і секретар на кожному із п’яти округів. Усі вони від різних кандидатів: немає жодного дубля. Тобто всі подали і кожен попав.

За словами представниці ОПОРИ, на окружних виборчих комісіях в області буде 35-36 осіб.

Ми вже зафіксували, що деякі приміщення окружних виборчих комісій, дільничних виборчих комісій не будуть вміщувати таку кількість людей. Крім того, є 139 організацій, що зареєструвалися спостерігачами на виборах. Також будуть журналісти, – відзначає Зоя Лебідь. – Місцевим органам влади доведеться щось вирішувати, бо люди просто не поміщатимуться фізично в деяких приміщеннях.

Нагадаємо, сьогодні ОПОРА прозвітувала про попередні підсумки виборчої кампанії в Кіровоградській області.

 

Останні новини по темі
Понад чотири тисячі попереджень і протоколів у 2018 склали спецінспектори Кропивницького
2
Рятувальників з Кіровоградщини нагородили за ліквідацію вибухів арсеналу в Ічні (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024