Кропивничанам пропонують стати наставниками для дітей-сиріт

10:11, 20 Лютого, 2019

Асоціація жінок України ДІЯ у Кропивницькому пропонують стати наставниками для 

дітей, які виховуються в інтернатних закладах.

 

Про це повідомили на сторінці асоціації у Фейсбуці.

Основною ціллю Наставництва є підготовка дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських взаємовідносин, культурних, моральних, духовних цінностей.

Наставник готує дитину до самостійного життя: розвиває у дитини навички і вміння, ділиться особистим досвідом. Наставник для дитини – друг, на якого можна покластися у будь який час.

Починаючи з 26 лютого заплановано ряд тренінгів з підготовки ДІЄвочок до Наставництва.

– Ми абсолютно впевнені, що чужих дітей не буває, тому, якщо Вам є 18 років і більше, у Вас є бажання допомагати іншим, Ви відкрита, щира людина, володієте терпінням та бажанням слухати, у Вас є досвід в будь-якій сфері людської діяльності, Ви вмієте планувати час і ставити життєві цілі, якщо Вас легко чомусь навчити і Ви самі здатні навчати іншу людину, а також любите дітей – Ви безумовно можете бути Наставником, – йдеться у повідомлені.

Пакет документів, необхідний для наставника:
– довідка про несудимість;
– довідка про те, що ти не перебуваєш на обліку в психіатричному і наркологічному диспансері;
– довідка про пройдений медогляд.

Нагадаємо, 50 вихованців спеціалізованого дитячого будинку та ліцею-інтернату спортивного профілю в Пантаївці потребують наставників.

Довідково: наставництво – це добровільна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед, у підготовці до самостійного життя.

На практиці наставництво виглядає так: за людиною, яка бажає стати наставником, закріплюється одна дитина-сирота, до якої слід приїздити в інтернат, проводити з нею час, гратися, спілкуватися, вчити елементарним навичкам життя. Наприклад, як готувати їжу, прати й прасувати; пояснити, звідки беруться гроші і як правильно планувати бюджет, як обирати товари в магазині; розповісти, куди звертатися для отримання медичної допомоги або інших консультацій; допомогти визначитися з майбутньою професією, підготуватися до вступу у вузи або знайти роботу.

 

Останні новини по темі
Зареєстрували електронну петицію з проханням придбати томограф для Кіровоградської дитячої обласної лікарні
tom
olen
У мисливських угіддях Кіровоградщини нарахували понад 300 оленів
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024