Хто вони: назвали представників кандидатів у Президенти на виборах

17:47, 21 Лютого, 2019

 

ЦВК зареєструвала 45 довірених осіб від 12 кандидатів у Президенти в округах на території Кіровоградської області. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували постанови ЦВК про реєстрацію довірених осіб станом на 20 лютого та інформацію про них з відкритих джерел.

 

В усіх п’яти округах області довірених осіб мають кандидати у Президенти Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Руслан Кошулинський, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Руслан Ригованов та Андрій Садовий.

Олега Ляшка представлятимуть по територіальному округу №99 – Максим Шевченко, в окрузі №100 – Олена Гончар, в окрузі №101 – Роман Тімуш, у ТВО №102 – Неля Данасієнко, у ТВО №103 – Андрій Гулий. Згідно з інформації на сайті партії, Роман Тімуш очолює районний осередок Радикальної партії у Гайворонському районі, а також є депутатом обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка. Неля Данасієнко є депутаткою Знам’янської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Члени Радикальної партії частково представлятимуть в області й іншого кандидата у Президенти – Руслана Ригованова. У ТВО №99 його інтереси представлятиме Віталій Сторчаус, у ТВО №100 – Оксана Крива, у ТВО №101 – Михайло Бевзенко, у ТВО №102 – Сергій Пашко, у ТВО №103 – Інна Білик. Прізвище, ім’я та по-батькові Михайла Бевзенка співпадають з даними депутата Кіровоградської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка. Віталій Сторчаус згадується у ЗМІ як керівник організаційного відділу Кіровоградської територіальної організації Радикальної партії. Сергій Пашко є депутатом Знам’янської міської ради від тієї ж партії.

Юлія Тимошенко має п’ятьох довірених осіб на Кіровоградщині. У окрузі №99 її представлятиме Олександр Цертій, №100 – Валерій Кальченко, в окрузі №101 – Петро Петрушевський, у ТВО №102 – Сергій Лібега, у №103 – Віталій Журавльов. Олександр Цертій депутат міської ради Кропивницького від ВО «Батьківщина», Валерій Кальченко та Петро Петрушевський – депутати обласної ради від цієї ж політичної сили, Віталій Журавльов – депутат Олександрійської районної ради від ВО «Батьківщина», Сергій Лібега у 2014 році балотувався в народні депутати у виборчому окрузі №102 від партії «Народний фронт».

Ще один кандидат, який має повне представництво в округах на Кіровоградщині − Анатолій Гриценко. У територіальних округах кандидата представлятимуть: №99 – Олексій Чалий, №100 – Наталія Писаренко, №101 – Станіслав Пуцик, ТВО №102 – Вадим Степанець, №103 – Ірина Кабанова. Олексій Чалий займає посаду завідуючого проктологічного відділення Кіровоградського обласного онкодиспансеру, Вадим Степанець – депутат Світловодської міської ради від партії «УКРОП».

Інтереси Руслана Кошулинського в Кіровоградській області представлятимуть: у ТВО №99 – Сергій Капітонов, ТВО №100 – Юрій Безпалько, ТВО №101 – Євгеній Козакул, ТВО №102 – Павло Дейнеко, ТВО №103 – Олександр Ромащенко. Сергій Капітонов чинний депутат міської ради Кропивницького від ВО «Свобода», Павло Дейнеко – керівник громадської організації «Українська правозахисна агенція», член партії ВО «Свобода». Олександр Ромащенко – депутат Долинської міської ради від ВО «Свобода», Євген Козакул – депутат Новоархангельської селищної ради, Юрій Безпалько – депутат Помічнянської міської ради від тієї ж партії.

Також п’ятьох довірених осіб у Кіровоградській області має Андрій Садовий. В окрузі №99 його інтереси представлятиме Алла Суліма, у №100 – Володимир Попов, у №101 – Руслан Цобенко, у №102 – Леонід Пащенко, а у №103 – Михайло Матвієнко. Алла Суліма очолює Кропивницьку міську організацію партії «Об’єднання «Самопоміч», Руслан Цобенко – депутат Голованівської районної ради від партії «Самопоміч», а Михайло Матвієнко представляє цю ж політичну силу в Олександрійській міській раді.

Кандидата у Президенти Юрія Бойка представлятиме у ТВО №99 – Анна Ніжнікова, у ТВО №100 – Андрій Маліцький, у ТВО №101 – Володимир Сікорський, у ТВО №102 – Андрій Тесленко, а в ТВО №103 – Юрій Нос. Анна Ніжнікова очолює школу №32 та є депутаткою міської ради Кропивницького від «Опозиційного блоку». Андрій Маліцький – депутат Кропивницької районної ради від цієї ж політичної сили. Андрій Тесленко – депутат Знам’янської міської ради від партії «Опозиційний блок». Юрій Нос – керівник комунального підприємства «Олександрійський центральний ринок».

У чотирьох округах має довірених осіб Олександр Вілкул. В окрузі №99 довіреною особою кандидата буде Віктор Ковальчук, в окрузі №100 – Ярослав Турчин, в окрузі №101 – Сергій Остапчук, в окрузі №102 – Тетяна Іваськіна. Ярослава Турчинов – видання «Гречка» пов’язує з діяльністю «Партії регіонів», а пізніше – «Опозиційного блоку».

У трьох округах представлятимуть інтереси довірені особи Володимира Зеленського. У ТВО №100 – Микола Балєлов, у ТВО №102 – Євгеній Кравченко, у ТВО №103 – В’ячеслав Севастяненко. Прізвище, ім’я та по-батькові Миколи Балєлова співпадають з даними засновника молодіжної громадської організації «Курс».

Троє кандидатів у Президенти мають по одній довіреній особі в округах Кіровоградщини. Інтереси Олександра Данилюка представлятиме в ТВО №102 Анжеліка Тимофеєва, Юрія Дерев’янка у ТВО №101 – Артур Кліщевський, а Валентина Наливайченка у ТВО №100 – Микола Чернявський. Останній очолює штаб Валентина Наливайченка у Кіровоградській області, приїхав з Ірпеня Київської області.

Кандидат у Президенти Сергій Тарута не має довірених осіб у Кіровоградській області. Але уповноважений представник кандидата у ЦВК Олександр Чернявський та довірені особи кандидата в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Ярослав Арсірій та Андрій Ніколаєнко свого часу були у керівному складі Кіровоградської ОДА. Андрій Ніколаєнко був заступником голови Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна, а з січня 2013 по березень 2014 очолював облдержадміністрацію. Свого часу заступниками Ніколаєнка були Олександр Чернявський та Ярослав Арсірій.

Довідково: згідно з пунктом 2 статті 67 Закону України «Про вибори Президента України» довірені особи кандидата ведуть агітацію за обрання його Президентом України, сприяють кандидату на пост Президента України у проведенні виборчого процесу, представляють інтереси кандидата у відносинах з виборчими комісіями, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, об’єднаннями громадян, виборцями.

Джерело: ОПОРА

 

Останні новини по темі
В Олександрії зафіксували скажену лисицю: де вакцинувати домашню тварину
lus
У Кропивницькому відкрили кримінальне провадження за повідомленням про підкуп виборців
Читайте також

У п’ятницю, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024