Вулиці Приютівської ОТГ облаштують світлодіодними ліхтарями (ФОТО)

09:22, 22 Лютого, 2019

 

У Приютівській об’єднаній територіальній громаді Олександрійського району стартували роботи з реконструкції та модернізації мережі вуличного освітлення.

 

Як повідомляє сайт громади, роботи з реконструкції вже проведені у Войнівському старостинському окрузі, де оновлено 16 світильників. Нині проходять роботи з реконструкції мережі вуличного освітлення в селищі Приютівка та Протопопівському старостинському окрузі.

Зокрема, близько 30 світильників буде встановлено по вулиці Олександрійська в селищі Приютівка, а в Протопопівці по вулицях Козацькій та Шкільній, Клубній та Фермерській планується встановити 23 світильники. По завершенню виконання вказаної ділянки роботи модернізація мережі вуличного освітлення розпочнеться в селі Костянтинівка. Також заплановано встановити 36 нових світильників в Костянтинівському старостинському окрузі.

WhatsApp Image 2019 02 21 at 11.06.08

В Ізмайлівському старостинському окрузі встановлять 34 нових світильники на вулицях сіл Пустельникове, Піщаний Брід, Ізмайлівка.

Після виконання першої черги робіт розпочнеться наступний етап, в рамках якого в селищі Приютівка продовжать встановлювати нові світильники. Вони будуть змонтовані в районі виробничих потужностей Олександрійського цукрового заводу та навчального корпусу Олександрійського професійного аграрного ліцею.

В планах комунальників є і третя черги робіт, в рамках якої будуть придбані близько 30 нових стовпів, на які будуть встановлені сучасні світлодіодні світильники.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: взимку горіли трава і дерево (ФОТО)
BE7A8469 BD7E 45B9 82A2 C340C609C335
lus
В Олександрії зафіксували скажену лисицю: де вакцинувати домашню тварину
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024