Будівельників утримуватимуть від закордонних поїздок на роботу зарплатою в 500 євро

15:10, 25 Лютого, 2019

 

У Кіровоградській області зарплату будівельникам наблизили до рівня закордонної – 14500 гривень, тобто майже в 500 євро.

 

Про це стало відомо сьогодні, 25 лютого, під час наради голови обласної державної адміністрації із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

Торік при виготовленні або проектуванні кошторисної документації замовником та розпорядником коштів – управлінням капітального будівництва враховувався рівень середньої заробітної плати 7800 для розряду 3,8, який є середнім для виду робіт у будівництві.

У 2019 році наказом з управління капітального будівництва для цих видів робіт ми затвердили рівень заробітної плати на рівні 14 500. Це майже вдвічі перевищує минулорічний рівень, – каже начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Проненко. – Цей розмір заробітної плати каже про те, що ми поступово можемо наблизитися до того рівня заробітної плати, який в чистому вигляді мають люди, які виїжджають за кордон. Тобто це вже майже 500 євро.

Крім того, на думку чиновників, перевагою також буде те, що будівельники залишатимуться вдома зі своїми родинами, а не виїзджатимуть на роботу за кордон. 

 Фото znaj.ua

Останні новини по темі
При Кіровоградській ОДА буде представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю
pot2
В Олександрійському районі знайшли потопельника (ФОТО)
Читайте також

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024