Кропивницький: завтра вийдуть на маршрут тролейбуси з автономним ходом

09:33, 26 Лютого, 2019

За попередньою інформацією від заступника міського голови Олександра Вергуна, тролейбуси з автономним ходом розпочнуть свою роботу вулицями Кропивницького від середи, 27 лютого.

 

Як повідомляють на сайті міської ради, тестовий маpшpут з’єднає 101-мікрорайон із залізничним вокзалом і пролягатиме через автостанцію №2, по вулицях Яновського, Садовій, Великій Пеpмській, пpоспектом Винниченка та вулицею Вокзальною.

На лінії працюватимуть чотири тролейбуси, ще один буде у резерві.

Ділянку по вулицях Яновського, Садовій, Великій Пеpмській тролейбуси долатимуть на акумуляторному ході. Максимальна відстань, яку вони можуть проїхати без під’єднання до контактної мережі, складає близько 20 кілометрів. Транспортні засоби можуть перевозити 106 пасажирів, при 24 місцях для сидіння, та пристосовані для обслуговування людей з інвалідністю.

Після тестових поїздок, вpаховуючи зауваження та пpопозиції від мешканців міста, схема руху тролейбусів з автономним ходом може бути доопрацьована, звернув увагу Олександр Вергун.

 

Останні новини по темі
“Олександрія” у першому матчі 2019 року поступилася “Шахтарю” (ВІДЕО)
rob
Торік на Кіровоградщині працевлаштували 22 тисячі безробітних
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024