У селі на Кіровоградщині вже четвертий місяць люди сидять майже без води

15:34, 27 Лютого, 2019

 

У селі Зоря з кранів вода вже місяцями тече цівкою товщиною у сірник.

Про це “Гречці” розповів житель села Олександр Короткий.

Напір води, як сірник, уже четвертий місяць, – каже чоловік. – Люди ні покупатися не можуть, ні прати машинками. Я систему водою не можу наповнити.

За його словами, водопостачанням у селі займається Інгульська шахта, однак на прохання допомогти на шахті відхрещуються, що нібито немає коштів та ресурсів на ремонт водомережі.

Ми зверталися до них: телефонували, письмово, але вони відіслали лист на сільраду, що в них немає техніки і людей, – каже Олександр Борисович.

Натомість у Первозванівській сільраді, у підпорядкуванні якої Зоря з населенням у 210 осіб, готові допомогти селянам лише після того, як візьмуть водомережу в обслуговування комунальним підприємством “Добробут”. У цьому напрямку вже йдуть напрацювання. Зокрема, за словами пана Олександра, цього тижня мала б відбутися зустріч між керівництвом шахти і представниками від сільради.

246

У КП пояснили, чому наразі не можуть ремонтувати водомережу села

Потім, коли вже буде якийсь порив, то ми будемо вже звертатися не до Інгульської шахти, а в сільраду, – відзначає Олександр Короткий.

Натомість директор КП “Добробут” Андрій Караван розповів “Гречці”, що перемовини переносять на тиждень у зв’язку з відпусткою директора шахти.

Директор до наступного четверга у відпустці. Як тільки вийде з відпустки – зустрінемося з ним і з’ясовуватимемо ситуацію, – каже Андрій Караван. – Якщо шахта погодиться на наші умови, то шахта поставлятиме воду, а вони (селяни, – ред.) платитимуть таку саму суму, тільки ми вже зможемо ремонтувати труби.

Наразі, приміром, селяни сплачують Інгульській шахті за водопостачання 10,67 грн.

 

Останні новини по темі
У Бобринецькій громаді планують створити мандрівний кінотеатр
kin
41 main
Дмитрівська ОТГ планує побудувати сонячну електростанцію для потреб соцзакладів
Читайте також

У Кіровоградському районному суді 19 квітня продовжили розгляд справи з обвинувачення колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського у перевищен...

19:22, 19 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:07, 19 Квітня, 2024

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура....

17:38, 19 Квітня, 2024