Фінансування ремонту доріг в напрямку Умані можуть збільшити

10:25, 04 Березня, 2019

 

В межах Кіровоградської області цьогоріч розпочнуть ремонт в напрямку Умані. Однак на ремонт можуть виділити більше коштів з держбюджету.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Серій Кузьменко сьогодні, 4 березня, під час наради голови обласної державної адміністрації із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

– Пріоритетом залишається будівництво доріг на Кіровоградщині, – каже Сергій Кузьменко. – Плануємо в 2019 році завершити два напрямки: східний – на місто Дніпро і південний – на Миколаїв. Розпочнемо ремонт на захід – Умань.

За словами голови ОДА, фінансування на ремонт доріг в 2019-му році в напрямку на Умань буде збільшено. Таку обіцянку анонсував Президент Петро Порошенко при візиті минулого тижня в Кропивницький.

Нагадаємо, планувалося цьогоріч відремонтувати в напрямку Умані 5 кілометрів доріг. Наразі, за інформацією керівника САД у Кіровоградській області Вадима Коюденка, питанням  фінансування ще 5 кілометрів займаються.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині мають збудувати додаткові сільські амбулаторії
ambulatoria
Бережинка планує ввійти до Первозванівської ОТГ
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024