Перекрита дорога і платіжки за тепло: у Світловодську конфлікт між колишніми абонентами і тепловим підприємством

12:03, 07 Березня, 2019

У Світловодську виник конфлікт між колишніми клієнтами і тепловим підприємством “Світловодськпобут”, яке не хоче їх відпускати.

 

22 січня цього року міська рада ухвалила рішення про зняття з абонентського обліку людей, що встановили індивідуальне опалення, проте теплове підприємство продовжує надсилати людям платіжки.

Як пише сайт “Світловодськ”, 2 березня у місті перекрили дорогу «Канів-Чигирин-Кременчук».

Учасниця протесту, Інна Московченко розповіла журналістам “День за днем”, що на протест вийшли люди, які отримали дозволи від міської ради на встановлення в квартирах індивідуального опалення, проте теплопостачальне підприємтво “Світловодськпобут” відмовилось розривати угоди і вважає власників автономок своїми абонентами. Люди отримують від них платіжки за централізоване опалення, яким вони не користуються. За словами Інни Московченко, таких абонентів у Світловоську майже сім сотен.

Раніше, 26 лютого, обурені містяни розповідали журналістам:
” Якесь невелике підприємство взяло у заручники усе місто, судиться з людьми за борги, які були фіктивно нараховані за послуги, що не надавалися! Сьогодні борги стягуються масово. Якщо раніше це було 25 людей, потім 55, а наразі це вже 1,5 тисячі позовів до суду про стягнення боргу”, — бідкається Інна Московченко.

У свою чергу міський голова озвучив інформацію про те, що активісти нібито отримують хабарі за те, що продають місця у списку на відключення.

На підняте людьми питання щодо зняття їх з абонентського обліку теплопостачального підприємства, мер пояснив, що чекає відповіді від Олександра Яременка, який на 50% власник СП ТОВ “Світловодськпобут”, і вже після цього можна буде говорити про подальші дії. Утім, коли це відбудеться — невідомо.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині оголосили набір громадських спостерігачів
50 main
IMG 2c43f88a24080cccf3355636d026ea3e V
Рятувальники Кіровоградщини витягли собаку та двох котів із ям (ФОТО)
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024