Через п’ять років може виникнути проблема вивезення сміття в середмісті Кропивницького

11:21, 13 Березня, 2019

З центральної частини Кропивницького за кілька років може бути проблемно вивозити сміття, що пов’язано з орендою земельних ділянок під контейнерні майданчики.

 

Про це під час прес-конференції повідомив представник ТОВ “Екостайл”.

– Думаю, що через 4-5 років виникне колосальна проблема із розміщенням контейнерних майданчиків, тому що земля орендується і власники не захочуть, щоб біля нього стояло 6-8 контейнерів, що обслуговують певний мікрорайон , – каже керівник юридичного відділу ТОВ “Екостайл” Андрій Коренчук.

На думку Коренчука, для вирішення цієї проблеми міська рада має надати підприємству в оренду земельні ділянки під контейнерні майданчики.

– Необхідно узаконити контейнерні майданчики, зробити їх інвентаризацію, визначити розміри і надати землю під контейнерні майданчики в оренду, – каже Андрій Коренчук і додає. – Це буде дохід міському бюджету від орендної плати, благоустрій контейнерного майданчика.

За совами Коренчука, підприємство вже зверталося до міської ради з такою пропозицією, однак отримало відмову. Наразі ТОВ “Екостайл” готує новий пакет документів і буде повторно звертатися до міськради на отримання дозволу на оренду земельних ділянок під контейнерні майданчики.

 

Останні новини по темі
11 нових шкільних автобусів придбали на Кіровоградщині
18186 1200x800 2
Найкращим вчителем області стала вчителька французької з Кропивницького (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024