Суспільство

Суд зняв арешт з майна у справі незаконної порубки дерев (ФОТО)

. 4948

 

Кропивницький апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді районного суду про арешт майна у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев в Онуфріївському районі.

 

57485558 660772324367056 4490156908014993408 n

Сьогодні, 16 квітня, відбулося продовження судового засідання, розпочатого 8 квітня.

Нагадаємо, минулого засідання колегія суддів частково зняла арешт з вилученого майна в кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев. Ідеться про бензопили з обладнанням, мобільні телефони та автомобіль, що були вилучені з місця події при огляді лісополоси при в'їзді в Онуфріївку 14 березня.

Сьогодні мали розглядати питання про зняття арешту з іншого майна - вилучену деревину, а також мобільні телефони і два автомобілі на території приватного домоволодіння в смт Онуфріївка 18 березня.

Відзначимо, що сторона обвинувачення заявляє, що порубка дерев була незаконною, натомість підприємство зазначає, що були проведені узгоджені роботи з вирубки дерев та чагарників на землях орендного господарства.

Нагадаємо, раніше в поліції зазначали про вилучення близько ста одиниць кругляка дуба та понад 300 складометрів іншої деревини. Натомість сьогодні загальна кількість деревини не була названа.

Наразі за словами старшого слідчого, вилучена деревина перебуває на зберіганні ДП "Онуфріївський лісгосп". І ще не була проведена експертиза деревини.

Загалом судове засідання тривало протягом майже двох годин і в результаті судді винесли рішення про скасування арешту майна. Серед головної причини скасування - відсутність законної підстави для легалізації обшуку.

- Ухвала була розглянута слідчим суддею на арешт майна о 15:00, а ухвала про легалізацію арешту була розглянута о 17:00. Тобто колегія суддів встановила, що під час винесення ухвали під головуванням М’ягким на арешт майна була першою винесена, а тільки ввечері була винесена ухвала слідчим суддею Льон про легалізації цього обшуку, - відзначила головуюча суддя Ірина Олексієнко.

Повний текст ухвали буде проголошено завтра, 17 квітня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама