Призов громадян на строкову службу розпочинається у жовтні

14:37, 28 Серпня, 2019

Кропивницький міський військовий комісаріат повідомляє, що черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2019 році розпочинається 1 жовтня.


Як повідомляють на сайті міської ради, явці на призовну дільницю до Кропивницького міського військкомату для призову до Збройних сил України та інших військових формувань, підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, 1992 – 1999 роках народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Усі громадяни чоловічої статі, які підлягають призову, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Кропивницький, вулиця Віктора Чміленка, 47 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до Кропивницького міського військкомату в період з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року за вище вказаною адресою та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не перебувають на території міста Кропивницький, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися до військового комісаріату для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються без поважних причин за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Останні новини по темі
Поети та музиканти з Кіровоградщини можуть долучитися до мистецького вечора у Черкасах
duo
21299 1200x800 2
Кропивницький: у школах естетичного виховання зросте плата за навчання
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024