В Олександрії “придушують” свободу слова? (ВІДЕО)

15:15, 11 Лютого, 2012

В місті Олександрія Кіровоградської області влада продовжує впроваджувати цензуру і вже не приховує своїх погроз стосовно “неугодних” журналістів. Десятки Інтернет – видань розмістили звернення першого заступника олександрійського міського голови Людмили Давиденко, в якому посадова особа в присутності представників ЗМІ погрожує редактору тижневика “Городской куръер” та «ТРК «Контакт-ЛТД» Віктору Голобородьку.

Реалістичність своїх погроз пані Людмила підтвердила на тій же прес-конференції, фактично визнавши, що члени Партії Регіонів нещодавно зірвали мітинг підприємців в Олександрії. Тоді на площі з’явилися невідомі люди і  перешкоджали фізично проведенню мітингу, скидаючи зі сцени організаторів, розкурочивши апаратуру.

“Шановні, ми є представниками потужної політичної сили. В нашій організації більше трьох тисяч членів. І ми вам показали, що ці люди вийдуть тоді, коли ми їх запросимо.

І не кричіть на всю Україну, що вас б’ють.

Ми вас не боялися, не боїмося і не будемо боятися. І ми вам завжди дамо відсіч. Ви повинні про це пам’ятати”, – зазначила Людмила Давиденко.

Тоді до міліції надійшло три заяви від потерпілих, але кримінальної справи по жодній з них порушено не було.

“По заявах проведено перевірку і всі заяви зареєстровано. В результаті перевірки прийнято рішення про відмову порушення кримінальної справи. В першому випадку через відсутність факту судово-медичної експертизи про наявність тілесних ушкоджень, по другому – встановлено легкі тілесні ушкодження і громадянину рекомендовано звернутися до суду, і в третьому випадку – через відсутність складу злочину, адже факт хуліганства про який свідчив заявник не підтвердився” – розповіла “Гречці” Віталіна Бевзенко, керівник відділу зв’язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Олександрійці відправились до Києва, відстоювати свої права на столичному рівні:

В свою чергу українські правозахисні організації, колеги журналісти і керівництво Кіровоградської обласної НСЖУ висловлюють стурбованість станом свободи слова в місті Олександрії. Про це йдеться в зверненні до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна та голови Кіровоградської обласної ради Миколи Ковальчука.

Наразі Олександрійська міська влада взяла час на роздуми, і погрози на адресу редактора опозиційних владі олександрійських ЗМІ припинилися.

“Після того як заяву Давиденко оприлюднили, поки що зупинився цей процес. Принаймі немає продовження того, як нам обіцяли за один день демонтувати кабельну мережу і тому подібне. На сьогодні відбулася зустріч керівництва каналу з представниками міської влади. Тому в принципі поки що “живем”, – пояснює “Гречці” Віктор Голобородько.

Свій підпис проти тиску на журналістів ви можете поставити на сайті “Ми європейці”.

Валерій Лебідь

Фото звідси

Відео: ТРК”Контакт-ЛТД”, “5 КАНАЛ”,  КОДТРК

Останні новини по темі
Несправні світлофори в центрі Кіровограда(ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Несправні світлофори в центрі Кіровограда(ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [День закоханих по-кіровоградському]
День закоханих по-кіровоградському
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024