Жителі Кропивницького отримали 15,5 мільйонів гривень на бонусні рахунки

10:29, 03 Вересня, 2019

 

У Кропивницькому “ПриватБанк” перерахував жителям обласного центру більше 15,5 млн грн бонусних рахунків за покупки в мережі “Бонус Плюс”.

Про це повідомляють у пресслужбі Кіровоградської філії ПриватБанку.

Кропивничани гарантовано отримують бонуси (до 20% від суми наданих послуг чи покупок) у вигляді електронних грошей на свій бонусний рахунок, розраховуючись за покупки чи послуги у торгових чи сервісних точках-партнерах програми “Бонус Плюс” будь-якою карткою ПриватБанку. Отримані таким чином бонуси можна знову витрачати в цій мережі.

На Кіровоградщині партнерами програми “Бонус Плюс” є майже півтори тисячі торгово-сервісних закладів.

– Лише за останній місяць кропивничани витратили майже пів мільйона гривень або бонусів, розраховуючись в торговельно-сервісній мережі наших партнерів, – розповіла Тетяна Сафошкіна, керівник напрямку розвитку програм лояльності Кіровоградської філії “ПриватБанку”.

Доступ до бонусного рахунку автоматично відкритий через будь-яку картку “ПриватБанку”. Подивитися, скільки там накопичено коштів, можна в популярних каналах – Приват24, 3700, мобільному додатку.

Витрачати накопичені бонусні кошти можна, сплачуючи покупки чи послуги з бонусного рахунку по картці “ПриватБанку”. Для цього при оплаті картою слід попросити касира оплатити покупку з бонусного рахунку.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться акція національних читань
bud
У Кропивницькому просять допомоги для продовження будівництва Петропавлівського храму
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024