Гуртки обласного центру дитячої та юнацької творчості розселять по навчальним закладам Кропивницького

14:21, 05 Вересня, 2019

 

Міра з переселенням обласного ЦДЮТу на бази інших навчальних закладів Кропивницького тимчасова – поки не відремонтують приміщення Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Днями у місцевих ЗМІ з’явилася інформація про закриття обласного ЦДЮТу у зв’язку з виявленою аварійністю танцювальної зали закладу.

Як пояснила в коментарі “Гречці” директорка обласного ЦДЮТу Ганна Суркова, наразі проводять експертизу приміщення, а також шукатимуть кошти на ремонт.

– Сподіваємося, що на найближчій сесії облради депутатський корпус перерозподілить кошти і нам виділять на ремонтні роботи. Проєктанти працюють, експертиза працює, – каже Ганна Суркова.

На сайті ЦДЮТу та його сторінках у соцмережах з’явилося оголошення, що освітній процес буде тимчасово проводитися на базі навчальних закладів міста. А графік роботи та місце проведення занять можна буде дізнатись у керівників гуртків або телефоном (0522) 32-15-81, на сайті центру та його сторінках у соцмережах.

Натомість питанням організації тимчасового переселення гуртків ЦДЮТу в навчальні заклади міста буде займатися управління освіти міськради Кропивницького. Однак, як повідомили “Гречці” у пресслужбі міськради, наразі офіційно ЦДЮТ ще не звертався з таким проханням.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині продавали кодеїновмісні препарати без рецептів лікаря
1
2019 09 05 kon
Євген Коноплянка дебютував у складі «Шахтаря» (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024