За спалювання листя у Кропивницькому можуть оштрафувати на 1360 грн

13:20, 06 Вересня, 2019

До 1360 грн може бути штраф для осіб, які спалюють листя і сміття у Кропивницькому.


Начальник Спецінспекції Андрій Максюта вкорте нагада, що такі дії є порушення і палія можуть притягти до адміністративної відповідальності.

“Одну і ту саму жінку втретє ловлять за спалювання листя і сміття. Перший раз комісія пробачила, бо вона розплакалася і каялася, але вистачило не надовго. Другий раз штраф наклали 510 грн. Втретє – 1360 грн. А вона кричить: “Ого, 1360 – це ж почти вся пенсія”. Тобто – задумалася особа! По карману “б’є”.Так може непотрібно палити“, – пише Андрій Максюта на своїй сторінці у Фейсбуці.

На думку чиновника, якби штраф за порушення був 5 чи 10 тисяч гривень і можливість накладення його була автоматичною, порушень би не було.

“Хочеться щоб така не культурна людина-порушник (не важливо якого віку) послухала тих громадян, які мені десятками в день пишуть, що не можуть дихати через спалювання і дим. Хочеться, щоб особа-порушник почитала медичну енциклопедію і дізналася, що коли палить листя і сміття – дихає і сама цією гидотою отрутною“, – додає він.

Останні новини по темі
Очільник Нацполіції області проведе прийом громадян у Новоукраїнській ОТГ
hqdefault
pom1
У Помічній створять етнографічний музей-садибу (ФОТО)
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024