У Малій Висці відбувся фестиваль добрих практик (ФОТО)

09:35, 09 Вересня, 2019

 

У фестивалі добрих практик об’єднаних громад Кіровоградщини взяли участь представники восьми ОТГ.

 

Як повідомляють на сайті Маловисківської міськради, 7 вересня до Малої Виски з’їхалися представники Бобринецької, Компаніївської, Новоукраїнської, Помічнянської, Новопразької, Смолінської та Дмитрівської об’єднаних територіальних громад, аби представити кращі практики співпраці з Програмою ДОБРЕ (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність).

Спочатку учасники Фестивалю переглянули на LED-екрані відеоролик про Маловисківську ОТГ, далі гостей – учасників фестивалю на центральній площі міста привітали флешмобом, а Маловисківський міський голова Юрій Гульдас мовив вітальне слово. А потому – всі учасники фестивалю центральною алеєю перейшли до міського парку, де були заплановані і проходили всі фестивальні дійства.

Урочисте відкриття заходу також відбулося у міському парку. Фестиваль громад відкрили співорганізатори Юрій Гульдас, керівник Програми ДОБРЕ Бері Рід та керівник проекту в спілці «Громадські ініціативи України» та Агенції сталого розвитку «Хмарочос» Сергій Ткаченко.

IMG 6595

У ході роботи по відповідних локаціях було відпрацьовано чимало актуальних питань та обговорено цікавих тем щодо розвитку громад, а також визначено шляхи їх вирішення спільно з Програмою ДОБРЕ. У перервах між заходами учасники могли насолоджуватися живою музикою маловисківських музикантів та сфотографуватися у фотозонах, оформлених в тематичних сільських, сільськогосподарських та українських традиціях. А під час обіду, гості скуштували наваристу юшку та запашну кашу, яку приготували господарі та господині, що мешкають в селі Краснопілка, Паліївка, Вишневе, Олександрівка та ін.

IMG 6879

Час фестивалю громад був обмеженим, тож промайну швидко, але з великою користю для всіх учасників. Тож, роз’їжджаючись по домівках гості щиро ділилися своїми позитивними враженнями та висловлювали бажання якнайшвидше зустрітися на такому ж заході знову.

IMG 6570

IMG 6632

IMG 6667

IMG 6934

 

 

Останні новини по темі
Смолінська ОТГ зареєструвала петицію до Президента аби у старих багатоповерхівках не встановлювали лічильники на воду
YaogqUHbGSq1wPsfUOT6.r695x430
tr
У Кропивницькому розкажуть як виміряти рівень свого щастя
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024