У центрі Кіровограда зупиняється час (ФОТО)

Вже кілька днів у Кіровограді зупинився час – принаймні так, напевне, думає годинник на будівлі головної пошти, який «став». Чому час зупинився розповів перший заступник директора кіровоградського відділення «Укрпошти» Євген Василенко.
За його словами, питання зараз вирішується і керівництво головпоштамту працює над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу годинника. Але через низку причин, точні терміни ремонту не відомі.
Євген Володимирович зокрема пояснив:
-Справа у тому, що коли робився ремонт будівлі, було встановлено новий годинник. Це годинник з електронним механізмом, який автоматично синхронізує час через супутник. Отже його обслуговування досить складне. Замовляли цей годинник не в Кіровограді, тому в нашому місті може не виявитись спеціалістів, які могли б його відремонтувати. Відповідно, ми будемо змушені шукати майстра в інших містах. Поки що не відомо скільки це буде коштувати і як швидко годинник зможуть відремонтувати.
Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли годинник на головній пошті живе власним життям. Минулого разу дива виробляла одна із стрілок.
Микола Мумига