ОТГ Кіровоградщини презентували себе новому очільнику облдержадміністрації (ФОТО)

14:01, 27 Листопада, 2019

Сьогодні, 27 листопада, відбулася зустріч нового очільника ОДА Андрія Балоня з представниками 20 ОТГ Кіровоградської області.

 

Під час зустрічі кожна із об’єднаних територіальних громад презентували свої ОТГ: пріоритети, досягнення, виклики.

Зокрема, голови ОТГ звернули увагу на проблемах адміністрування податків, земельних питаннях, дорожнього сполучення, створення робочих місць, недофінансування як з держбюджету, так і з обласного.

Обговорили також питання соціальної інфраструктури, зокрема, будівництво шкіл, дитячих садочків, мультифункціональних спортмайданчиків.

Адже на інфраструктурну карту області мають нанести як наявні об’єкти соцінфраструктури, так потребу в дитячих садочках, їдалень, спортивних майданчиків.

Нагадаємо, до 1 грудня області в рамках процесу децентралізації мають розробити оптимальну мережу інфраструктурних об’єктів у громадах.

У зустрічі взяли участь представники всіх ОТГ області, окрім Петрівської селищної ОТГ.

 

Останні новини по темі
Волонтери збирають гроші на шведську стінку для доньки загиблого учасника АТО
shvedska
s
У Кропивницькому притулку для тварин передали ящики від боєприпасів (ВІДЕО)
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024