Суспільство

В Олександрії запустили електронний студентський квиток

. 2242

 

Олександрійський коледж Білоцерківського національного аграрного університету долучився до послуги ПриватБанку та запровадив електронний студентський квиток у смартфоні.

image3

Про це повідомляє регіональна пресслужба ПриватБанку.

“Ми скористалися пропозицією ПриватБанку запровадити мобільний студентський квиток та поступово забуватимемо про пластик, - розповідає Олександр Бодяко, директор Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету. - ПриватБанк, із його досвідом розроблення власних нестандартних цифрових рішень, запропонував більше, ніж цифрову версію "традиційного" студентського пластикового квитка, це, по суті, окремий додаток для студентів. Тепер разом з банком ми його будемо поступово наповнювати та розширювати”.

Цифровий студентський квиток у смартфоні - це спеціальний додаток, який відкриває ряд можливостей для студентів і учбових закладів. Ним зручно користуватися під час оплати проїзду в міському транспорті - легко відкрити у додатку Privat24 та показати кондуктору, просто та миттєво оплатити за навчання або гуртожиток або надіслати рахунок на оплату навчання/гуртожитку з реквізитами батькам чи іншим родичам, "керувати повідомленнями": оголошеннями, опитуваннями, змінами до розкладу занять чи екзаменів. Крім того, не потрібно заповнювати поле “Серія та номер студентського” під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24 та інші можливості.

“Впровадження цифрового студентського стане черговим кроком держави на шляху діджиталізації, - розповідає Раїса Килимниченко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. - Сучасне студентство не уявляє своє життя без смартфонів, ми ж просто запропонували їм додаткові зручності та можливості. Це наш спільний проект із учбовими закладами і ми готові до впровадження майже будь-яких їх пропозицій. Тобто функціонал електронного студентського буде наповнюватися, виходячи з потреб закладу освіти і студентів”.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама