Не продасть друга за газ: нардепа запросили в гості до пенсіонерки яку він образив (ВІДЕО)

23:30, 02 Лютого, 2020

Сьогодні, 2 лютого, в Аджамці Кропивницького району відбулась «сходка» сельчан. Люди виступили на захист сусідки – Любові Павлівни Колючої, якій в ефірі ток-шоу нардеп від «Слуги Народу» Євгеній Брагар порадив продати собаку елітної породи, аби знайти кошти на сплату за газ.

Сама Любов Павлівна каже, ситуація стала для неї дуже неприємною. Подзвонила в ефір, адже не розуміє, чому має плати за доставку газу, адже газ проводили власним коштом. І хоч пенсіонерка отримує субсидію, вона не покриває навіть витрат за спожитий газ. Цієї зими з комунальними виплатами ще складніше, адже жителька Аджамки нещодавно потрапила до лікарні і через це накопичились борги.

Саму пропозицію нардепа пенсіонерка прослухала, про неї розповіли сусіди. Вважає, такими словами депутат сам себе осоромив.

Любов Павлівна показала журналістам “Гречки” свого Шарика – 14-річного дворового пса. Жінка живе сама, має понад 30 років трудового стажу, частину з якого пропрацювала в інфекційному відділенні лікарні.

babcia2

Зі зростанням цін на газ багато, хто в селі перейшов на дрова, розповідає сільська голова Аджамки Тетяна Зайченко, а для тих, хто користується газом це матеріально тяжко і запрошує депутата приїхати до них в гості, аби побачити як насправді живуть люди.

«Бо може їм та з Києва не зовсім видно», – каже пані Тетяна.

Публічно за дії свого депутата вже вибачилась партія, сам нардеп пояснив, що невдало сформулював думку, а сьогодні зателефонував і Любові Павлівні, аби перепросити.

«Вибачався. Казав, що то не мені були адресовані слова. Бог з ним, хай вже так і буде», – розповідає пенсіонерка.

Деталі на відео:

 

Останні новини по темі
Легкоатлети Кіровоградщини відкрили змагальний рік участю в юнацькому чемпіонаті України
2020 01 29 Sumy1
На Козачому острові знайшли потопельника
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024

У Приютівській громаді повідомили про загибель Владислава Піткевича у боях проти російських окупантів....

20:27, 27 Травня, 2024