Підземні контейнери для сміття пропонують створити у приватному секторі Кропивницького

11:26, 03 Лютого, 2020

Міський голова Кропивницького вкотре підняв питання про створення заглиблених контейнерів для сміття в місті.

 

Нагадаємо, у 2017 підприємство анонсувало, що у Кропивницькому можуть з’явитися підземні контейнери для сміття за 4 тисячі євро. Конструкції скорочують кількість інших контейнерів, мають привабливий вигляд, а бетонна чаша споруди не пропускає залишки сміття до ґрунту.

Проте проект так і не реалізували. Як зазначили у 2018 представники підприємства, зіткнулися з кількома перепонами. Перша – відсутність своєчасного співфінансування, адже проект, який презентували, передбачав залучення нами інвестиційних коштів у розмірі 70% і 30% – з Державного екологічного фонду ОДА. Друга – відсутність можливості швидко отримати в оренду земельні ділянки під заглиблені контейнери, що є обов’язковою умовою для початку робіт з їх будівництва. У лютому 2019 підприємство вкотре обіцяло шукати шляхи розміщення таких контейнерів.

Сьогодні, 3 лютого, міський голова Андрій Райкович висловив свою думку щодо можливих місць розташування таких контейнерів.

– Мене зараз переконують, що вони неформатні для нашого міста. Але є місця наприклад на вулиці Київській. Ми можемо там мати заглиблену площадку і вивозити сміття одноразово і не буде того безладу, який ми маємо у парковій зоні. Це селище Нове, де ми можемо ці площадки ставити. Приватний сектор, у нас також збирає у великій кількості сміття. Коли ми рухаємось в сторону Балашівки, там є контейнерний майданчик під залізницею, там біля кладовища захаращена територія, – сказав Райкович.

Він звернувся до “Екостайлу” – підприємства, яке займається вивозом сміття, аби найближчим часом йому озвучили план роботи щодо сучасних методів прибирання сміття в місті.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: сталася смертельна ДТП
155716
2020 02 03 1
Таеквондисти відкрили змагальний рік чемпіонатом області (ФОТО)
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024