Кропивницький: тричі не зібралась комісія, яка мала розглядати фінансування притулку для тварин

12:26, 10 Лютого, 2020

У Кропивницькому тричі не зібралась комісія з питань житлово-комунального господарства через відсутність кворуму.

Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов сьогодні, 10 лютого, під час апаратної наради.

Нагадаємо, 16 січня у Кропивницькому з’явилась петиція, у якій просять виділити кошти з міського бюджету на щомісячне утримання тварин у притулку «БІМ», що включає в себе годування, вакцинацію, обслуговування тварин.

Петиція набрала необхідну кількість голосів для розгляду. У відповіді йшлось, що її направили на розгляд постійних комісій міськради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності та з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку.

-У нас відсутній міський притулок для тварин, але дві громадські організації «Щасливий пес» і «Бім» опікуються тваринами. Вони подали електронні петиції щодо виділення коштів з міського бюджету на щомісячне утримання тварин. Петиції набрали достатню кількість голосів. Але депутатська комісія з питань ЖКГ, яка повинна розглянути їх, тричі не змогла зібралась,- каже Андрій Табалов. – Закликаю депутатів зібратись на комісію, розглянути ці питання та прийняти рішення, краще щоб воно було позитивним. В іншому випадку, ми буде розглядати ці питання на сесії навіть без рішення комісії.

Загалом, комісія має розглядати низку питань зі сфери житлово-комунального господарства, які потім виносять на сесію міськради.

Останні новини по темі
У Кропивницькому відновлять туї на набережній (ФОТО)
t3
“Файно маркет” відвіз допомогу притулку для тварин “Бім” (ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024