Скільки доріг відремонтували в Кропивницькому торік

10:54, 11 Лютого, 2020

У Кропивницькому за 2019 рік управління житлово-комунального господарства капітально відремонтувало 64, 7 тисяч квадратних метрів доріг.

 

Про це повідомила начальниця управління Тетяна Савченко під час пресконференції, сьогодні, 11 лютого.

-Виконання робіт по утриманню та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури відбувся в сумі – 138, 5 млн грн, –каже пані Савченко. – Капітально відремонтували 64, 7 тисяч квадратних метрів доріг на суму 93, 9 млн грн.

Це 14 об’єктів, які були капітально відремонтовані: вул. Короленка, вул. Семена Тютюшкіна, вул. Братиславська, вул. Кропивницького, дороги по провулку Об’їзному, вул. Харківська, вул. Степана Разіна до провулку Степового і до Далекосхідного кладовища, вул. Осьмьоркіна, вул. Велика Пермська, вул. Верхня Прирічна, вул. Луганська, вул. Рівненська, провулок Сухумський, провулок Миргородський, вул. Приміська, провулок Середній, вул. Шкільна, вул. Нижня Прирічна.

У минулому році відбувся капітальний ремонт дороги, яка сполучає Велику балку з Полтавською.

На Полтавський міст витратили 7, 8 млн грн. Цей об’єкт перехідний на 2020 рік.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться дегустація українських вин з сомельє
de
656
Вийшли друком твори письменниці з Кропивницького, які перемогли в «Молодій КороНації»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024