У Кропивницькому презентували новітнє обладнання для дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО)

14:16, 12 Лютого, 2020

На базі 26-ї школи в інклюзивно-ресурсному центрі №3 працюють інтерактивні підлога та дошка. Це інноваційне корекційне обладнання для роботи з дітьми в контексті інклюзивної освіти.

Як працює новітнє обладнання, закуплене для спецкласів школи та ІРЦ №3 показали сьогодні, 12 лютого, керівникам освітніх закладів міста та журналістам.

За словами начальниці управління освіти міської ради Кропивницького Лариси Костенко, обладнання було закуплено за кошти освітньої субвенції.

– Не у всіх містах таке обладнання є. Інтерактивна підлога, дошка, де встановлене програмне забезпечення, що допомагає надавати корекційну допомогу нашим діткам, – каже Лариса Костенко.

Вартість – близько 260 тисяч гривень.

Приміром, за допомогою інтерактивної підлоги, діти можуть звуконаслідувати тварин, грати у футбол.

– Контент інтерактивної дошки направлений на розвиток слухового апарату, уяви, пам’яті. Також це психологічне розвантаження – каже директор ІРЦ №3 Юрій Воронов.

Контент підлоги протягом місяця ще буде доповнено 130 іграми. Натомість за допомогою інтерактивної дошки вивчають, наприклад, літери.

Також у ІРЦ працює сенсорна кімната. Її ще працівники ІРЦ називають кімнатою розслаблення, для зняття стресу, агресивності.

– До нас потрапив хлопчик, який кусав вчительку. Як з’ясувалося дитина дуже чогось боїться. Ми домовилися, якщо він чогось починає боятися, то приходить до нас, – каже Вікторія Токова.

Довідково: Працює інклюзивно-освітній центр з липня минулого року. За цей час фахівці ІРЦ провели близько 500 консультацій з батьками та обстежили 50 дітей, аби визначити комплексно розвиток та освітні потреби дитини. У ІРЦ працюють дефектологи, психологи, логопеди, реабілітолог.

p

p1

p2

p6

p7

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відзначать вірменське національне свято “Терендез”
te
za
Кропивницький: екологічну інспекцію не пустили перевірити “Кіровоградський кар’єр” (ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024